Sokağın sesine kulak veren özgür marka…

Tekstil sektöründeki öncü markamız Colin’s ile bir dünya markasına imza atmanın sorumluluğunu üstleniyoruz. Türkiye, Rusya, Ukrayna, Romanya, Belarus, Fas, Gürcistan ve Irak başta olmak üzere, farklı bir müşteri deneyimi sunarak insanları daha iyi hissettirmeyi hedefliyoruz. 145 milyon nüfuslu Rusya’da, en bilinen üç jean markasından biri olarak, her 2 kişiden biri tarafından tercih ediliyoruz.

Günlük giyim, moda ve aksesuardan oluşan geniş ürün yelpazemizle, modanın standartlarını yükseltiyoruz. Dünyanın her yerindeki mağazalarımızda “yeni”, “fit” ve “kaliteli” ürünleri bir arada sunuyoruz. Sokak, özgürlük ve müzik değerlerini sahipleniyor, jean odaklı moda ürünlerimizle gençlerin hayattan daha fazla keyif alması için çalışıyoruz. 38 ülkedeki 600’ü aşkın mağazasıyla hizmet veren, dünyanın en dinamik hazır giyim oyuncularından biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ödüllerimiz

“Gençlik, dinamizm, rahatlık ve özgürlüğü bir arada yaşatan tasarımlarıyla Colin’s, Türkiye’nin dünyada tanınan markalarından biri. Eroğlu Holding’in ilk markası olma sorumluluğunu taşıyan Colin’s, 38 ülkede farklı kültürlerden insanların büyük beğenisini topluyor.”

YAVUZ EROĞLU
Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi
Colin’s İcra Kurulu Başkanı

Daha Fazla Bilgi