EROĞLU HOLDİNG

Değerleriyle yükselerek dünyaya açılan bir kurum…

Küçük Bir Atölyeden Dünya Çapında Markalara…

Eroğlu Holding’in temellerini, 1983 yılında Kadırga’da 6 makineyle kurduğumuz küçük bir konfeksiyon atölyesinde attık. Nurettin Eroğlu’nun liderliğinde 5 kişi olarak çıktığımız bu yolculukta, sınırlarımızı aşarak 38 ülkede 15 bin çalışana ulaştık.

Girişimci ruhumuzu kaybetmeden, farklı sektörlere yayılan yatırımlar yaparak, istikrarlı bir şekilde büyüdük. Tekstilde kumaş üretimi, konfeksiyon ve perakendenin yanı sıra, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren, dünya çapında iş yapan güçlü bir holdinge dönüştük. Türkiye’den dünyaya yapılan markalı tekstil ihracatında ilk sıralarda yer alıyoruz.

Bugün pamuğu ipliğe, ipliği denim kumaşa dönüştürüyor, kumaşı modanın öncülüğünü yapan modellerle müşterilerimize sunuyoruz. Çıtayı yükselten milyonlarca metrekarelik gayrimenkul projeleriyle, kaliteli yaşam ve çalışma alanları üretiyoruz.

Dünya çapında tanınan büyük ve değerli markalarımız, her biri alanında yetkin profesyonellerimizle her geçen gün büyüyor, ülkemizi dünyanın dört bir yanında başarı ve gururla temsil ediyoruz.

Türkiye’nin üreten gücü…

Yola çıktığımız ilk günden itibaren, ailemizden aldığımız değerleri koruduk, her zaman öncelik verdik. Bu değerlerin üstüne inşa ettiğimiz global yönetim yaklaşımımızla, bir yandan kurumsallaşırken, diğer yandan aile şirketi ruhunu yaşatmaya özen gösterdik.

Aynı kurumsal değerlerin rehberliğinde kendi özgün ufuklarını çizen şirketlerimiz, operasyonel etkinlik ve marka değeri açısından sektörlerinin öncüsü konumuna ulaştı.

Kuruluşumuzdan bu yana, kalbimizde taşıdığımız hayalin adım adım gerçeğe dönüştüğünü görmek, tutkulu çalışmalarımızın meyvesini almak, bizi daha çok çalışmaya teşvik ediyor.

Hedefimiz hep aynı: İnsana saygılıyız. Cesuruz ama sağlam adımlarla ilerlemekten asla ödün vermeyiz. Yapıyor, öğreniyor, cesaretle değiştiriyor, dünya vatandaşı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Eroğlu çatısı altında buluşarak, farklı coğrafyaları birbirine bağlıyoruz.

Türkiye’nin üreten gücü olmaktan büyük gurur duyuyoruz!