BAŞKANIN MESAJI

“Hiçbir başarı tesadüf değildir.
Biz inandık, yaptık ve başardık.”

NURETTİN EROĞLU
Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Dünya ekonomisini ayakta tutan sayısız aile şirketinden biri olarak temellerini attığımız Eroğlu Holding’de, çalışmak ve üretmekten keyif alan beş kardeşin sabır ve inançla neleri başarabileceğini gözler önüne serdik. Yaklaşık 40 yıl önce 5 akılla düşünüp 10 gözle görerek çıktığımız yolculuğa, bugün on binlerce akıl ve yürekle devam ediyoruz.

Global bir şirket olma yolunda büyük aşamalar kaydederek, kumaştan konfeksiyona, perakendeden inşaata pek çok alanda yatırımları olan, sürekli büyüyen ve gelişen bir holdinge dönüştük. Ancak kendimizi hâlâ bir aile şirketi olarak görüyoruz. Çünkü aile değerlerimizi hiç kaybetmedik, aksine hep geliştirdik.

Sevgi, saygı, birlik, sadakat, dayanışma ve adalet gibi çok sağlam bağlarla ve üretmenin enerjisiyle birbirine kenetlenmiş büyük bir aileyiz. Yaptığı her işin odağına insanları koyan, geliştirdiği küresel bakış açısıyla dünya vatandaşı olmayı başarmış ekibimizle aynı değerlerin etrafında buluşuyor, ortak hayallerin peşinden koşuyoruz.

İlk günkü girişimci ruhumuzu kaybetmeden, işlerimizi yeni sektörlere ve ülkelere genişletiyor, ülkemizi tüm dünyada en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hiçbir başarının tesadüf olmadığına, ancak iyi bir ekip, kararlılıkla uygulanan iyi bir yönetim, doğru finansman ve global pazarlama yeteneğinin sonucunda başarıya ulaşılacağına inanıyoruz. Başarı kazanmak kadar onu sürdürülebilir kılmanın da önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Var olduğumuz her coğrafyada, örnek alınan markalara sahip olarak büyümeye ve ülkemizin değerini artırmaya devam edeceğiz.